Kanapa i fotele do salonu z naturalnego rattanu YVONNE

To jest strona zastępczadla użytkowników, którzy mają problemy z otwarciem sklepu w wersji Flash.
Do obejrzenia pełnej wersji sklepu internetowego niezbędny jest plugin FlashPlayer

Zestaw wypoczynkowy YVONNE wykonany z plecionki z naturalnego rattanu łączony z obiciem materiałowym. W komplecie wszystkie poduszki. Obicie materiałowe jasnokremowe.

Dekoracyjne plecionki wykonane z hiacyntu wodnego i zastosowane w oferowanych Państwu meblach pomoga wykreować niepowtarzalny wygląd i nastrój w salonie czy oranżerii.

Prezentowane poniżej modele wykonane są plecionki z hiancyntu wodnego, rattanu oraz tapicerki ze skóry ekologicznej lub materiałów o wysokiej odporności na scieranie.

Na stoliku umieszczona jest szyba na podkładkach silikonowych.

Nazwa Wymiary (cm) Cena PLN
stolik kawowy :
90*90*40 1239
fotel :
104*93*70 2249
sofa 2-os 156*93*70 3209
sofa 3-os 208*93*70 3889

INFORMACJE I ZAMÓWIENIA

tel. 71 794 08 15      kom. 501 424 033

email: office@kanapy-dekkor.eu

fotel rattanowy

kanapa rattanowa

Gwarancja
Na meble obowiązuje 24 miesięczna gwarancja. Zgodnie z ustawą klient ma prawo na swój koszt odesłać w terminie 10 dni zakupione meble bez podania przyczyny. Meble są wstępnie zmontowane i zapakowane w bezpieczne opakowania, zaopatrzone w przejrzystą instrukcję. Jeżeli jest to możliwe staramy się dostarczać meble naszym transportem z możliwością obejrzenia i sprawdzenia mebli przy odbiorze.

Kanapy-Dekkor to sklep internetowy posiadający w ofercie zestawy mebli wypoczynkowych do pokoju oraz do oranżerii wykonane z hiacyntu wodnego, rattanu oraz skóry ekologicznej. W ofercie także meble z naturalnego rattanu.